Strona główna / Informacje o nas

Informacje o nas

Witamy!
Czytając tę zakładkę zapewne chcesz się dowiedzieć co nieco o naszej stronie, tego kim jesteśmy i czym się zajmujemy .
Składamy się z Zespołu osób, dla których pasją jest tworzenie Generatorów oraz Hacków do aktualnie najpopularniejszych Gier Mobilnych jak i też Gier Komputerowych .

Początkowo działaliśmy bardzo szeroko na cały świat, nasze Generatory oraz Hacki do Gier były używane praktycznie w każdym państwie, a co bardzo nas zaskoczyło – osoby korzystające z anglojęzycznej wersji strony w dużym stopniu pochodziły z Polski.
Z racji, że nasz Team również pochodzi z Polski postanowiliśmy stworzyć Unikalną oraz w najwyższym stopniu Wyjątkową stronę z Hackami do Gier dla wszystkich!

Dokładnie jest nas czterech – każdy zajmuje się tym, w czym jest najlepszy.
Jedna z osób zarządza całą witryną, dba o zadowolenie i bezpieczne połączenia naszych programów i podstron. Trzyma nad wszystkim pieczę.

Kolejna z osób to zaawansowany i doświadczony w swoim fachu Cracker
– łamie zabezpieczenia danych gier, aby można było Generować dowolne ilości dóbr jakie oferuje gra. Dosyć cichy gość, ale posiadający sporą wiedzę.

Trzecia osoba zajmuje się naszymi Generatorami i Hackami Online oraz Programami Hackującymi pobieranymi na komputer od strony graficznej.
Wiadome jest, że wszystko mogłoby tylko opierać się na kilku polach w Generatorze Online lub w Programie Hackującym, a cała procedura odbywała się od wewnątrz w systemie, ale dla nas ważny jest wygląd tego, czego oferujemy. Stąd posiadamy w naszej Ekipie osobę odpowiedzialną za Atrakcyjny Wygląd  naszych wszelkich narzędzi.

Ostatnia już, czwarta osoba to klucz naszego sukcesu!  Poza oczywistymi Crackami wymaganymi do gry, jest jeszcze potrzebna osoba zajmująca się pełnym hackowaniem oraz obejściem kolejnych, dodatkowych i stale wprowadzanych zabezpieczeń gry. Ważnym aspektem tego typu działań jest zachowanie anonimowości oraz bezpieczeństwa naszego jak i też innych, tysięcy osób korzystających z naszych rozwiązań.